Dlaczego szukamy firm współpracujacych?

Pralnia Bryza jest firmą stale rozwijającą się, dlatego też szukamy podmiotów, które chciałyby nawiązać współpracę z pralnią dywanów. Nasza pralnia oferuje usługi na najwyższym poziomie oraz indywidualne podejście do klienta/firm, które z Nami już współpracują lub chciałyby rozpocząć taką współpracę.

Ofertę pralni Bryza kierujemy do firm takich jak:

  • pralnie wodne oraz chemiczne, punkty przyjęć pralni. Nawiązanie współpracy pozwoliłoby na poszerzenie Państwa oferty, jak również pozyskanie nowych klientów, poprzez otworzenie punktu przyjęć pralni Bryza.
  • firmy sprzątające, które zdecydowałyby się o powiększenie zakresu swoich usług o automatyczne pranie dywanów. Jesteśmy gotowi zarówno na stałą współpracę, jak i na pojedyńcze zlecenia.
  • firmy zajmujące się praniem dywanów metodą ekstrakcyjną. Jak wiadomo pranie ekstrakcyjne pozwala na usunięcie tylko powierzchownych zabrudzeń czy też plam. Pralnia Bryza jest firmą, która specjalizuje się w praniu dywanów. Nasze profesjonalne maszyny pozwalają na uzyskanie zadowalających efektów prania dywanów oraz stałego utrzymania jakości oferowanych usług na najwyższym poziomie.
  • wszystkie zainteresowane podmioty które chciałyby czerpać obopólną korzyść z współpracy 

Jeśli byliby Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą Pralnią firmą zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

oceń artykuł