Pranie wykładzin podłogowych w LUBLINIE -oferta skierowana do firm i instytucji w Lublinie

 Pranie wykładzin podłogowych wykonujemy na terenie miasta LUBLIN . Usługi wykonujemy w biurach i lokalach użytkowych . Niestety ze wzgledu na rozmiar naszych maszyn nie wykonujemy usług czyszczenia wykładzin w lokalach gdzie powierzchnia przeznaczona do wyczyszczenia ma mniej niż 50 m2.
  Czyścimy wykładziny wykonane ze wszystkich materiałów zarówno naturalnych jak i syntetycznych , które mogą być czyszczone “na mokro”. Usługi wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu piorącego. Używamy profesjonalnych środków czyszczących dobieranych w zależnosci od rodzaju zabrudzeń i rodzaju pranej powierzchni.
 Jako jedyni w Lublinie oferujemy usługę błyskawicznego dosuszenia wyczyszczonych wykładzin . Usługa ta polega na tym ,że po zakończeniu usługi prania w pomieszczeniu pozostawiamy włączony osuszacz powietrza oraz profasjonalny wentylator . Dzięki użyciu  tych urządzeń można rozpocząc pracą w biurze po 4 godzinach od chwili uprania wykładziny. 

Ceny prania wykładzin uzależnione są od stopnia zabrudzenia i powierzchni przeznaczonej do prania. Orientacyjne ceny usługi podane są w linku poniżej. Dokładna wycena następuje po obejrzeniu wykładzin

    Cennik prania wykładzin

Oferujemy :

Pranie w biurach i urzędach

Pranie dogłębne jest to najdokładniejsza metoda czyszczenia. Zalecana przy silnych zabrudzeniach, usuwa plamy, roztocza, nieprzyjemne zapachy. Po czyszczeniu dogłębnym niezbędne jest wyłączenie z użytkowania wykładziny czy dywaniu przez kilkanaście godzin.
Do prania dogłębnego używamy profesjonalą maszynę Powerflite produkcji amerykańskiej.
Tylko my w Lublinie mamy taką maszynę.Dzieki niej jakość prania oraz czas schnięcia czyszczonych powierzchni jest niosiągalny dla innych firm świadczacych tego rodzaju usługi.
 

– pranie ekstrakcyjne – czyszczenie za pomocą urządzenia natryskowo-ssącego. Polega na rozpuszczeniu brudu za pomocą środka chemicznego zwanego prespray a następnie wypłukaniu i odessaniu go za pomocą inego środka chemicznego. Metodą tą możemy czyścić wykładziny dywanowe, dywany, tapicerki samochodowe, meble tapicerowane, materace. Schemat prania ekstrakcyjnego widać na rysunku:

Pranie w biurach i urzedach 2 bonelli schemat

– szamponowanie – metoda czyszczenia polega na naniesieniu szamponu, który rozpuszcza brud na wykłądzine a następnie odessaniu skrystalizowanego środka wraz z zanieczyszczeniami

Pranie pielęgnacyjne 
Jest pomocne przy lekkich zabrudzeniach. Musi być wykonywanie regularnie (kilka razy w roku) aby utrzymać najlepszy stan wykładzin. Pranie pielęgnacyjne cechuje krótki czas schnięcia.
Istnieją dwie metody wykonywania prania pielęgnacyjnego: 

– kapsułkowanie – do kapsułkowania wykorzystuje się specjalne środki chemiczne, które nie pozostawiają osadu, łatwo odparowują, a na etapie wysychania następuje zamknięcie brudu w „kapsułkach” powstałych z krystalizacji cząsteczek chemii – stąd nazwa metody. W zależności od rodzaju wykładziny, źródła i intensywności zabrudzeń zalecane jest wykonywanie kapsułkowania od jednego do kilku razy w kwartale.

– bonnetowanie- metoda polegająca na mechanicznym czyszczeniu wykładzin o niskim runie za pomocą środką chemicznego i pada czyszczącego (bonnetu)

bonnetowanie
Pranie w biurach i urzędach bonnetowanie 3
oceń artykuł