USUWANIE ZAPACHU MOCZU

Wszyscy kochamy zwierzęta. Ale jak postępować w przypadku, kiedy pupilom zdarzył się wypadek a nie chcemy sami zabierać się za usuwanie plam moczu. Najlepszym rozwiązaniem jest oddanie takiego dywanu do pralni dywanów Bryza. Nasza pralnia zapewnia najskuteczniejsze oraz najszybsze pozbycie się plam z moczu, kału czy wymiocin. Zaufaj profesjonalistom w praniu dywanów i zleć naszej pralni czyszczenie dywanu lub wykładziny. .

Pranie, usuwanie z dywanów moczu, przykrych zapachów.

Dywan zabrudzony przez zwierzaka jest dużym problemem, ponieważ w warunkach domowych nie da się pozbyć całkowicie uryny czy zapachu, który pozostał po moczu. Próba samodzielnego usuwania plamy wiąże się również z ryzykiem zniszczenia  włosa lub jego odbarwiania w przypadku użycia nieodpowiednich do tego środków czyszczących.

Jedną ważną rzeczą, którą trzeba zrobić, to delikatnie wytrzeć plamę ale tak by nie rozprowadzić jej po reszcie dywanu, czyli wycierać do środka plamy. Jeśli więc zdarzył się wypadek nie zwlekaj i jak najszybciej zleć pralni Bryza pranie dywanów, ponieważ im szybciej trafi do nas dywan tym jest większe prawdopodobieństwo ze całkowicie usuniemy i plamę, i zapach.

Kiedy już trafi taki dywan do nas, to przed przystąpieniem do prania dywanu pracownik dobiera odpowiednie środki piorące do rodzaju włókna z którego zrobiony jest dywan i rodzaju zapachu moczu,łoju z siersci psa czy innych.

Dlaczego zlecić pranie dywanów naszej pralni

W pralni Bryza stosujemy tylko profesjonalne środki do prania dywanów i wykładzin. Nie ma możliwości aby dywan uległ uszkodzeniu lub odbarwieniu, dlatego najlepiej jest oddać dywan do profesjonalnej pralni dywanów, aniżeli na przykład zamaskowywać zapach uryny innymi środkami. Po kilku dniach znowu poczujemy zapach moczu ale tym razem jeszcze bardziej nieprzyjemny. Po zlokalizowaniu plamy, przechodzimy do etapu w którym musimy rozpuścić mocz. Najlepsze efekty dają środki takie jak Kill Odor lub Urine Contamination Treatment. Po zneutralizowaniu uryny wypłukujemy całość i sprawdzamy czy wyczuwalny jest jeszcze zapach. Jeżeli tak, to czynność powtarzamy, aż do całkowitej pewności że wszystko zostało usunięte.

W ten sposób pozbywamy się zapachu oraz plam moczu i możemy przystąpić do właściwego prania dywanu.

oceń artykuł