Jak czyścimy tapicerkę czyli etapy prania tapicerki metodą ekstrakcyjną.

Bez regularnego pranie tapicerki utrzymanie czystych kanap czy foteli jest niezwykle trudne, zwłaszcza kiedy w domu są dzieci i zwierzęta. Bardzo często zdarzają się wypadki, po których na tapicerce zostają plamy i zabrudzenia niemożliwe do usunięcia za pomocą gąbki i jakiegoś detergentu. 

Plamy z kawy, soku czy wina są nieusuwalne domowymi sposobami, więc jak w takich przypadkach sobie radzić? 

Dlaczego warto zlecić pranie tapicerki w pralni Bryza?

 Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie czyszczenia kanap, foteli i sof specjalistom w tej dziedzinie. Pralnia Bryza specjalizuje się w czyszczeniu dywanów i tapicerki. 

Jednym z pierwszych kroków jest dokładne obejrzenie czyszczonych powierzchni przez naszych pracowników. Ten etap pozwala na wychwycenie trudniejszych plam i zabrudzeń oraz  dobranie odpowiednich środków zarówno do prania dywanów, jak i tapicerki.

W naszej pralni wykorzystujemy tylko produkty najlepszych na rynku firm, takich jak Chemspec oraz Prochem, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. 

Kolejnym krokiem jest naniesienie rozrobionego prespray’a na zabrudzenia i “wtarcie” go za pomocą szczotki o odpowiedniej twardości włosów. Wtarcie środka do prania dywanów i tapicerki pozwala przeniknąć w głąb materiału, dzięki któremu usunięcie zabrudzeń i plam staje łatwiejsze. Tak rozpuszczony brud można już wypłukiwać. Końcowym etapem jest płukanie ekstrakcyjne za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego oraz środka do wypłukiwania. Proces wypłukiwania powtarzamy jest kilkukrotnie aż do uzyskania zadowalającego efektu.

Ten etap jest najbardziej czasochłonny, gdyż dokładne wypłukanie oraz pozbycie się wszelkich plam daje widoczne rezultaty, w postaci czystej tapicerki oraz zadowolenia klienta z wykonanej profesjonalnie usługi. 

Gorąco zachęcamy do skorzystania z wszelkich usług prania dywanów i tapicerki, oferowanych przez pralnię Bryza.

Cennik prania tapicerek meblowych >>

Przykładowe zdjęcia pokazujące z pranie tapicerki

       

pranie tapicerki meblowej Lublin
Pranie tapicerki Lublin
oceń artykuł